Ідол моди: стиль армані посилання розвитку

Ідол моди: стиль армані посилання розвитку

Найстаріший — і, можливо, найвірніший — в Мілані належить Джорджо Армані, старшому державному діячеві італійської моди. Він показав свою весняно-літню колекцію 2019 року пізніше, ніж інша, у слот у понеділок вранці він зробив свій. Якщо у вихідних днях шоу Moschino і Dolce & Gabbana іноді відчували себе партіями, то синьор Армані бачить моди як роботу. Він одягнув працюючу жінку досить довго, тому ви розумієте чому.

Парфуми armani для жінок, парфуми для чоловіків — Notino.

У цьому сезоні Армані продовжував, як і багато інших — моделей, що йдуть за ковчегами два-на-два, моделюючи одяг, який, за словами Армані, був натхненний легкістю і тінями. Безумовно, була легкість, що відбивалася в плинність і крихкість тканин, а пастелі, які виступали в колекції, іноді були притуплені, ніби на них натягнута папіра грігу Армані.

Однак справжнє натхнення колекції Армані було чистим і простим. Це був Армані. Одяг, який він показав, витримує випробування часом саме тому, що вони не є його. Іноді відчуває себе несправедливо поміщати Армані разом зі своїми однолітками в Італії, трохи схоже на розміщення Рембрандта поруч із Поллоком. Безумовно, вони належать до одного середовища, але їхні підходи, прийоми і дійсно кінцеві результати є діаметральними протилежностями. Рембрандт і Поллок обидва висять на стінах: одяг Армані і його міланських когорт висять на тілах. Але інакше їх подібність мінімальна.

Спостерігаючи розвіваючі кулоти, неструктуровані куртки в ялинку, або прозорі вечірні сукні в шифоні, пофарбовані блискучими намистами, ходили в холодному блакитному освітленні подій, який сподобався Армані, вас вразила їхня схожість з його колекціями минулого, континуум стилю Армані — стиль над модою. Я не міг не згадати про запізнення покійного великого Іва Сен-Лорана: «Я більше не переймаюся сенсацією та інноваціями, але з досконалістю мого стилю». Цікаво, що Армані сказав би те ж саме.

Від старого майстра до нової крові на Via Della Spiga: минулої ночі побачили перше показове шоу від нового італійського дизайнера. Так, вони дійсно існують. Його звуть Фаусто Пуглісі, попередньо демонструвавши погляди-книги і деякі страшно помітні (а іноді й сприйнятливі) золотисті наряди, які носили безстрашні моди, подібні до Анни Делло Руссо. Такий успіх Puglisi був, ще до його першого власного шоу-лейблу він був очолений головою, як головний дизайнер для паризького, але дуже італійського народження лейбла Emanuel Ungaro.

Його однойменний лейбл, тим не менш, перекосується більше до роботи Джанні Версаче — засвідчив друге звернення Axl Rose тижня після власної оди Донателли, з сіденими шкіряними ременями, зв’язаними через яскраві кольори шовку, плещених друкованими або блискучими пальмами як шторки мотельської кімнати в Вегасі. Більшість одягу зупинилося на промежині. Якщо вона пішла нижче, вона була розрізана до талії. Puglisi не одягає скорочуються фіалки, і ця колекція отримає як свою етикетку, так і його клієнти. Він може бути молодим — всього 37 — але Пуглісі запропонував переконливу зустрічну заяву до Армані, дует, який закрив сильний Міланський тиждень моди з вибухом, а не грохотом.

latestadminportal

Добавить комментарий