Ср. Июл 24th, 2024

Більшість заміських котеджів мають підвальні приміщення, які є потенційною корисною площею. Тут можна з легкістю обладнати ігрові кімнати, спортивні зали, домашній кінотеатр та інше. Основною проблемою підвалів вважається підвищений рівень вологості. Він призводить до утворення грибків та плісняви, що представляє серйозну загрозу для людського здоров’я та усіх предметів обстановки.

Щоб забезпечити сухість в підпільному приміщенні, рекомендується провести комплекс гідрозахисних заходів, обладнати вентиляційну систему, а також встановити спеціальне сучасне обладнання, яке ефективно та швидко усуває зайву вологу з повітря.

Картинки по запросу "подвал""

Принцип дії осушувача повітря

Робота даного обладнання, що знижує рівень вологості в приміщенні, залежить від конструкційних особливостей обраної моделі.

Існує три основних види апаратури:

  • асиміляційні;
  • конденсаційні;
  • адсорбційні.

Перший тип приладів являє собою примусову вентиляцію, при якій вологі маси відсмоктуються з підвалу, а в приміщення поступає свіже повітря. Основний недолік таких осушувачів повітря – значна втрата теплової енергії. Вони мають невисоку рентабельність, так як постійно потребують споживання електрики.

Для домашнього використання краще купити осушувач рефрижераторний або конденсаційний, який працює за принципом холодильника.

Адсорбційні осушувачі повітря відмінно підходять в ситуації, коли необхідно обробити приміщення, в якому температура не перевищує +10⁰С. Вартість таких пристроїв залежить від обраного бренду та технічних характеристик.

Картинки по запросу "подвал осушитель""

Основні переваги рефрижераторних осушувачів повітря

Осушувачі рефрижераторного типу відрізняються економічністю енергоспоживання та простотою експлуатації. У процесі роботи вони не видають зайвого шуму, тому в приміщенні зберігається максимально комфортна атмосфера.

Сучасні прилади здатні тривалий час виконувати свої функціональні обов’язки, а саме забирати всю зайву вологість з повітряних потоків. Продуктивність рефрижераторних апаратів знаходиться в діапазоні 0,2-40 м.куб./хв. Обладнання розраховане не тільки на усунення з повітря вологи. Воно відмінно справляється з очищенням повітря від пилу та механічних включень, вірусів, бактерій, гідрокарбонатів, компресорного масла.

*** Власникам заміських будинків пропонуються циклічні та нециклічні прилади, які відрізняються конструкційними елементами.

от admin