Пт. Июн 21st, 2024

Лайтбокс учбовий – це світловий короб зі знаком «У», який встановлюється на дах автомобілів автошкіл, призначених для практичного навчання водінню. Учбова шашка інформує інших учасників дорожнього руху про те, що автомобілем керує учень, який ще не отримав водійське посвідчення. Лайт бокс учбовий призначений для встановлення тільки на транспортні засоби автошкіл. На власний автомобіль встановлювати такий лайтбокс не можна.

Придбати різні види учбових світових коробів можна у компанії «Знак У». Постачальник спеціалізується на виготовленні знаків для автошкіл. Детальні характеристики виробів та ціни, які пропонує виробник, можна знайти тут. В асортименті компанії представлено декілька видів учбових лайтбоксів:

  • трикутник;
  • піраміда;
  • плафон.

Різновиди лайтбоксів на транспортні засоби автошкіл

Всі вироби являють собою об’ємний короб для встановлення на дах автомобіля. Короб може бути виготовлений у формі трикутника, піраміди або плафона. На трикутник і плафон знак «У» наноситься з обох сторін. Піраміда має тригранну конструкцію, відповідно знак нанесений з трьох сторін. Така конструкція забезпечує достатню видимість знаку для інших учасників дорожнього руху з усіх сторін.

Найбільшою популярністю серед автошкіл користуються плафони. Виріб складається з основного плафона і знаку «У». Основний плафон – це досить масивний світловий короб, який виконує декоративну і рекламну функції. На корпус може бути нанесена різноманітна інформація: назва, логотип, контактні дані автошколи та ін. Завдяки підсвічуванню та використанню світловідбивних матеріалів знак і маркетингова інформація добре помітні навіть у темний час доби, і погану погоду.

Короби виготовляються з ударостійкого пластика. Всі позначення та написи наносяться за допомогою спеціальних матеріалів, які не вигоряють і не стираються у процесі експлуатації. Завдяки наявності сильних магнітів короби легко встановлюються на дах автомобіля. Магніти надійно утримують виріб при швидкості до 100 км/год. При цьому короб завжди можна легко демонтувати. На магнітах присутнє спеціальне покриття, яке запобігає пошкодженню лакофарбового покриття кузова при установці та демонтажу виробу.

Лайтбокси можуть відрізнятися розмірами, формою та іншими характеристиками. Наприклад, плафон «Стандарт» виробництва компанії «Знак У» має наступні особливості:

  • Обладнаний світлодіодним підсвічуванням.
  • Виготовлений з ударостійкого акрилу.
  • Кріпиться до даху автомобіля за допомогою 4 плаваючих магнітів діаметром 90 мм.
  • В основі має розміри 720х255 мм.
  • Висота становить 310 мм.

Короб оснащений яскравим світлодіодним підсвічуванням. Підключається до стандартної бортової мережі автомобіля 12 В. Завдяки підсвічуванню знак «У» і всі рекламні написи добре видно вночі. Таким чином такий короб не тільки позначає навчальний автомобіль, але і сприяє залученню нових клієнтів для автошколи.

от admin