Відмінності iPhone 12 Pro Max від iPhone 11 Pro Max

Відмінності iPhone 12 Pro Max від iPhone 11 Pro Max

Нещодавно вийшла на ринок модель айфону iPhone 12 Pro Max, яка викликає непідробний інтерес у шанувальників продукції знаменитої компанії. Людям неодмінно треба знати, в чому полягають відмінності моделі від її попередниці — iPhone 11 Pro Max, яка не те щоб застаріла, а перемістилася на друге місце у тих, хто вважає за краще часто оновлювати свою техніку. Відзначимо, що різниця у вартості незначна, а заощадити можна, запланувавши таке придбання на Чорну п’ятницю, яка в поточному році буде проведена 27 листопада.

Головні особливості


Відмінностей у обох моделях відзначимо кілька, хоча, на перший погляд на обидвох з них цього і не помітно.

iPhone 12 Pro Max можна легко сплутати з попередньою версією. Різниця полягає в декількох показниках:

  • Розміри екранів;
  • Дизайн, в тому числі і кольору;
  • Різниця у вазі;
  • Стандарт захисту від вологи і пилу.

Зупинимося на найголовніших.


Захист від пилу, вологи і пошкоджень


iPhone 11 Pro Max, за словами розробників можна занурювати на глибину 4 метри на півгодини, а ось новий варіант відмінно себе показує на більшій глибині — в 6 метрів протягом такого ж часу. Новий захист здатний в кілька разів скоротити ймовірність пошкоджень при падінні на тверду поверхню. Але, наскільки це є правдою, можна перевірити, влаштувавши тест.

Відтінки корпусу і дизайн


У iPhone 12 Pro Max приблизно такі ж відтінки, як і у iPhone 11 Pro Max. Найбільше користувачам припав до смаку синій. На думку експертів саме нова колірна гамма грає вирішальне значення при виборі. Так чи інакше, а закривати корпус чохлом доведеться, так що рекомендуємо робити вибір, керуючись іншими параметрами.


Новинка незначно відрізняється за своїм дизайном від своєї попередниці. Вона має більш чітку геометрію. Стала меншою і ширина. Ніяких нових відчуттів під час експлуатації смартфона користувачам випробувати не доведеться, так як змінилися значення практично непомітні. До слова, вага iPhone 12 Pro Max становить 226 грамів, як і у 11 моделі!


Мало кому відомо, що в основу дизайну девайса нового покоління лягла давно забута модель iPhone 4, яка відрізняється настільки ж чіткими гранями. Власне, розробники цього і не приховують. Цей факт, відзначимо, ніяким чином не вплине на зручність у використанні нового девайса.
Відзначимо також, що доставка Apple техніки в swipe.ua здійснюється в усі регіони України.

latestadminportal

Добавить комментарий