Чт. Июл 25th, 2024

Нещодавно вийшла на ринок модель айфону iPhone 12 Pro Max, яка викликає непідробний інтерес у шанувальників продукції знаменитої компанії. Людям неодмінно треба знати, в чому полягають відмінності моделі від її попередниці — iPhone 11 Pro Max, яка не те щоб застаріла, а перемістилася на друге місце у тих, хто вважає за краще часто оновлювати свою техніку. Відзначимо, що різниця у вартості незначна, а заощадити можна, запланувавши таке придбання на Чорну п’ятницю, яка в поточному році буде проведена 27 листопада.

Головні особливості


Відмінностей у обох моделях відзначимо кілька, хоча, на перший погляд на обидвох з них цього і не помітно.

iPhone 12 Pro Max можна легко сплутати з попередньою версією. Різниця полягає в декількох показниках:

  • Розміри екранів;
  • Дизайн, в тому числі і кольору;
  • Різниця у вазі;
  • Стандарт захисту від вологи і пилу.

Зупинимося на найголовніших.


Захист від пилу, вологи і пошкоджень


iPhone 11 Pro Max, за словами розробників можна занурювати на глибину 4 метри на півгодини, а ось новий варіант відмінно себе показує на більшій глибині — в 6 метрів протягом такого ж часу. Новий захист здатний в кілька разів скоротити ймовірність пошкоджень при падінні на тверду поверхню. Але, наскільки це є правдою, можна перевірити, влаштувавши тест.

Відтінки корпусу і дизайн


У iPhone 12 Pro Max приблизно такі ж відтінки, як і у iPhone 11 Pro Max. Найбільше користувачам припав до смаку синій. На думку експертів саме нова колірна гамма грає вирішальне значення при виборі. Так чи інакше, а закривати корпус чохлом доведеться, так що рекомендуємо робити вибір, керуючись іншими параметрами.


Новинка незначно відрізняється за своїм дизайном від своєї попередниці. Вона має більш чітку геометрію. Стала меншою і ширина. Ніяких нових відчуттів під час експлуатації смартфона користувачам випробувати не доведеться, так як змінилися значення практично непомітні. До слова, вага iPhone 12 Pro Max становить 226 грамів, як і у 11 моделі!


Мало кому відомо, що в основу дизайну девайса нового покоління лягла давно забута модель iPhone 4, яка відрізняється настільки ж чіткими гранями. Власне, розробники цього і не приховують. Цей факт, відзначимо, ніяким чином не вплине на зручність у використанні нового девайса.
Відзначимо також, що доставка Apple техніки в swipe.ua здійснюється в усі регіони України.

от admin