Вс. Май 26th, 2024

Колись усі без виключення транспорті засоби оснащувалися традиційними лампами, конструкція яких передбачала наявність вольфрамової нитки. Безумовно, такі прилади приходили в недійсність набагато раніше встановленого терміну за рахунок перегорянні такої нитки. У сучасному світі ситуація декілька змінилась. Тепер кожен власник може встановити на машину біль сучасні газорозрядні прилади, які в свою чергу мають велику кількість переваг, у порівнянні зі своїми попередниками.

Незалежно від того, що ксенонові лампочки мають доволі яскраве світло, та сильний світловий потік, за рахунок чого значно краще підсвічується дорога при пересуванні у різноманітних умовах, ці продукти також через певний проміжок часу здатні виходити із ладу. Саме тому автомобілістам доводиться виконувати їх заміну.

Якщо біль детально казати про конструкцію ксенонової лампочки, тут мається на увазі циліндрична колба, яка наповнена спеціальним газом та парою електродів, між якими створюється електричний розряд. Але для повноцінної роботи таких приладів доводиться використовувати блоки розпалу, за рахунок яких створюється необхідна напруга.

Колірна температура ксенонових елементів знаходиться у межі від 4300 до 6000К. Саме тому під час вибору необхідно обов’язково розібратися із основним призначенням освітлювального приладу. Вся справа у тому, що лампочки із мінімальною температурою підходять лише для встановлення у протитуманні фари, бо випромінюють жовте світло. А ось що стосується головного освітлення, для нього необхідно використовувати прилади із температурою 5000К, які зможуть створювати яскраве біле світло. Таким чином, дорога та узбіччя буде якісно підсвічене, за рахунок чого водій зможе своєчасно помітити перешкоду на шляху.

Як і всі інші освітлювальні прилади, лампи ксенону також можуть втрачати свої характеристики через певний період. Саме тому необхідно якомога скоріше виконати їх заміну. Але для цього доведеться ознайомитися із деякою інформацією.

Вся справа у тому, що машини із самого початку можуть оснащуватися ксеноновим освітленням. Тому під час виконання заміни таких приладів, необхідно віддавати перевагу лише штатному ксенону. Тут може використовуватися автомобільна ксенонова лампа HIR2 для фар головного світла. У разі будь-якого іншого цоколя, доведеться купувати інший продукт із відповідним маркуванням.

Щоб самостійно замінити ксенон в машині, необхідно із самого початку зняти клеми із акумулятора, достати фару, демонтувати пошкоджений прилад, після цього підключити провід віл лампи до блоку розпалу, та наприкінці виконати налаштування, аби тим самим виключити можливість осліплення інших учасників руху.

от admin